Termíny a ceny

Pravidelný kurz řezbářství

Cena: 5500 Kč za semestr

Kdy a kde kurzy probíhají

Podzimní semestr - 5. září 2023 - leden 2024
Jarní semestr - únor 2024 - červen 2024 

Pravidelné řezbářské kurzy se konají v dílně v Praze Nuslích (Sekaninova 8, Praha 2) v dopoledních, odpoledních i večerních hodinách. Probíhají tři dny v týdnu - v pondělí (pouze večer), v úterý a ve středu. Sami si můžete zvolit frekvenci návštěv - buď jednou v týdnu na 1,5 hod nebo jednou za čtrnáct dní na 3 hodiny.

Více

Víkendový Kamenosochařský kurz

Cena: 8 000 Kč za 3 dny

Tyto výjimečné intenzivní skupinové kurzy ručního opracování kamene probíhají na venkově, nedaleko města Rakovník a řeky Berounky. Pracuje se v prosvětlené stodole u rodinného domku se zahradou. Jedná se o několikadenní pracovní cykly - prodloužené víkendy - pátek až neděle. V pátek kurz začíná od 10 hodin. Rozložení pracovního nasazení a odpočinkových úseků záleží na vás a pátek a sobota není časově limitována, záleží tedy, dle vašeho uvážení, do kdy budete mít chuť tvořit, nebo kdy si uděláte odpočinkové pauzy. V neděli se s prací končí do 18 hodin.

Více

Jednodenní kamenosochařství v Praze

Cena: 2000 Kč za 1 den

Máte chuť vyzkoušet si sochařskou práci s kamenem? Tak je ideální volbou právě tento kurz, na kterém si vytvoříte drobnou sošku, těžítko apod. Nabídneme Vám krásně zbarvené a lehce opracovatelné kameny ( tmavý i světlý mastek, alabastr, pískovec či opuku ). Nejedná se o složitou činnost, jen to chce mít chuť a trochu trpělivosti. Kameny, ze kterých si budete moci vybrat, jsou velice různorodé, umožňují jak jemné detailní zpracování, tak velké hladké formy či hrubé struktury povrchu.

Více

Smaltované truhličky - novinka!!!

Cena: 4800 Kč za 3 dny

Zveme Vás na tvořivý víkendový kurz který kombinuje několik technik - klasické řezbářství a smaltování. Pojďte si vytvořit originální autorskou truhličku nebo krabičku, kterou ozdobíte zapouštěným (inkrustovaným) šperkařským smaltem na měděném podkladu.

Více

Letní půldenní řezbářský kurz v Praze

Cena: 750 Kč za 4,5h

DOPOLEDNE: 9:00  - 13:30 

ODPOLEDNE: 16:00 - 20:30

Nabízíme Vám možnost půldenního tvoření u nás v dílně! Ať nás navštívite sami s přáteli či rodinou, kromě přijemně stráveného společného času si domů odnesete vlastnoručně vyřezaný výrobek.

Více

Kontakt

MgA. Magdalena Mézlová
e-mail:
tel.: 777 289 190