Víkendový kurz řezbářství

Nemůžete navštěvovat naši dílnu pravidelně, ale láká vás práce se dřevem?

Můžete s dlátem v ruce strávit prodloužený víkend. Během něj se dozvíte základní teoretické informace o práci s dlátem či řezbářským nožíkem, představíme si různé druhy dřevin, jejich vlastnosti, odlišnosti, využití v řezbářství, řekneme si něco o broušení dlát, o povrchové úpravě dřeva, ale hlavně budeme společně řezat a tvořit.

Kromě již zmíněných výkladů bude hlavní náplní tohoto víkendového kurzu vaše vlastní řezba, jejíž téma si můžete sami zvolit, nebo se třeba můžete nechat inspirovat spoustou různých předloh, které jsou v dílně k dispozici.
 

Víkendový kurz

vám v intenzivní komplexní formě zajistí veškeré potřebné znalosti do začátku. Na těchto pevných základech pak po absolvování kurzu můžete dál pokračovat a samostatně stavět a navazovat své další pokročilé dovednosti.
Pokud jste již pokročilejší řezbáři a řezbářstvím se již nějaký čas zabýváte, může se vám stát, že někdy nevíte jak dál při zvládání náročnějších prací, jako jsou třeba portréty, figurky, loutky a ornamentální řezba, tak i pro vás je víkendový kurz ideální volbou. Jelikož se můžete na vše co vás zajímá dopodrobna vyptat a nebo si nechat názorně ukázat jak kterou řezbářskou záludnost konkrétně s dlátem v ruce vyřešit.

Možná ale máte jen chuť strávit víkend jinak, neobvykle v kolektivu podobně naladěných lidí s láskou ke starým řemeslům, přírodním materiálům a rukodělné činnosti a užijete si, že si úplně vyčistíte hlavu od všech každodenních starostí.
Klidně můžete tímto naším kurzem někoho blízkého obdarovat, vystavujeme na požádání krásné dárkové poukazy pro vás připravené na míru.

Náš kurz také může být hezkým společně stráveným časem pro celou rodinu a nebo třeba rodiče či prarodiče s odrostlejšími dětmi. Můžete jej věnovat kreativnímu kolegovi v práci a nebo naopak před svými blízkými zmínit, že by vám dárkový poukaz na náš víkendový kurz udělal radost, pokud si často neví rady s dárkem pro vás k Vánocům nebo narozeninám.
Zárukou kvality našich kurzů je to, že se absolventi našich víkendových kurzů rádi i po několikáté navracejí, i když pocházejí třeba z druhé strany republiky.


Těšíme se na vás, odhoďte jakékoli předsudky o svých výtvarných schopnostech a pojďte se k nám aktivně zrelaxovat a pohroužit se do nabíjející radostné práce ve dřevem vonící dílně.

Cena kurzu 3800,- Kč / 3 dny

Kontakt

MgA. Magdalena Mézlová
e-mail:
tel.: 777 289 190