Jednodenní kamenosochaření v Praze

Zveme Vás na naší novinku - jednodenní tvoření s mastkem, alabastrem, opukou nebo pískovcem u nás v Nuselské dílně v Praze.

Máte chuť vyzkoušet si sochařskou práci s kamenem? Tak je ideální volbou právě tento kurz, na kterém si vytvoříte drobnou sošku, těžítko apod. Nabídneme Vám krásně zbarvené a lehce opracovatelné kameny ( tmavý i světlý mastek, alabastr, pískovec či opuku ). Nejedná se o složitou činnost, jen to chce mít chuť a trochu trpělivosti. Kameny, ze kterých si budete moci vybrat, jsou velice různorodé, umožňují jak jemné detailní zpracování, tak velké hladké formy či hrubé struktury povrchu.

Tento jednodenní kurz Vás seznámí v kostce se vším, co je potřebné pro začínajícího kamenosochaře. Je vhodný nejen pro dospělé, ale i odrostlejší zručné a trpělivé děti a může být příjemným, společně stráveným časem jak pro rodinu, tak třeba i firemní spolupracovníky v rámci teambuldingového setkání.

Jedná se o prašnější činnost, proto doporučujeme si vzít s sebou pracovní zástěru nebo starou košili a staré obyčejné kalhoty. Počítejte raději s tím, že můžete mít v závěru dne zaprášené i boty, proto se může hodit přezutí či návleky. Tento kurz pořádáme v Praze pouze v teplejším období roku, aby se dalo částečně pracovat na hrubších úběrech materiálu kvůli prašnosti venku na dvorku před dílnou a na detailech poté pracovat uvnitř.

Cena kurzovného zahrnuje zapůjčení veškerých pomůcek a nástrojů, dohled a pomoc odborného lektora, prostor, atd., ale nezahrnuje cenu Vámi vybraného kamene z nabídky Ten se doplácí samostatně podle druhu a velikosti a jeho cena se pohybuje od 50 - 500Kč. 

Kontakt

MgA. Magdalena Mézlová
e-mail:
tel.: 777 289 190