magme.mm@seznam.cz
KURZY ŘEZBÁŘSTVÍ MAGMÉ
vyřezávaná figurka modrého chobotnatce

Hodnocení řezbářských kurzů

Zobrazit příspěvky:   1  |   2  |   3  |   4  |   5  |   6  |   7  |   8  |   


[Hodnocení #78]

Michaelamichaela.forman@seznam.cz27. 01. 2019, 13:55

Kurz s p.Mézlovou byl naprosto fascinující. Osobní přístup, lidskost, profesionální představení toho, jaké nástroje a dřevo k čemu používat, kde si je obstarat, přednášky o dřevu a o všem co s tím souvisí. Vše ukázkově a záživně představeno. Tento kurz nemá konkurenci!
Míša

[Hodnocení #77]

Jiří Vladykavymosa@centrum.cz14. 01. 2019, 21:56

Děkuji paní Mézlové za profesionální vedení víkendového kurzu řezbářství.Všem kdo má zájem o řezbářství vřele doporučuji. Jiří Vladyka

[Hodnocení #76]

Milada Žilíkovámilada10@post.sk27. 10. 2018, 8:17

Bolo mi cťou zúčastniť sa kurzu pod vedením pani Magdalény Mézlové, doteraz som nadšená jej milým, trpezlivm prístupom a profesionalitou. Na čas strávený na kurze mám tie najlepšie spomienky, už celková atmosféra v dielni bola neopakovateľná.Ešte raz veľké Ďakujem pani Mézlová. Milada

[Hodnocení #75]

Josef Leitmannj.leitmann@seznam.cz4. 06. 2018, 8:32

K víkendovému kurzu jsem se přihlásil s určitými obavami, neboť prvotní popud vzešel od mé ženy: „Vyřezej mi Betlém“.
Ale již krátkou chvíli po zahájení, mé obavy zmizely, díky přátelskému a profesionálnímu přístupu naší lektorky paní Hofmannové. Mohu jen konstatovat, že jsem se něco o řezbářství naučil. Možná se i vrhnu na ten vyžadovaný Betlém (i když k tomu se budu možná muset přihlásit na příští víkendový kurz).
Nakonec bych chtěl především poděkovat, za velmi příjemně, zajímavě a přínosně strávený čas, i přes to, že jsem se detailně seznámil s ostřím řezbářského dláta.

[Hodnocení #74]

Olga Koutnákoutna@smetankanovybor.cz22. 04. 2018, 22:25

Ráda bych poděkovala paní Magdě Mézlové za krásný inspirující víkend, během kterého nás zasvětila do světa řezbařiny. Cestou domů už jsme se bavili většinou jen o tom, který ze stromů nebo pařezů u silnice by se dal zpracovat :) a kde bychom asi tak mohli sehnat vhodný"matroš" na další tvoření... Vstřícný a milý přístup, tvořivá atmosféra, profesionální znalosti i dovednosti lektorky - těšíme se na setkání někdy příště:)

[Hodnocení #73]

Kamil Pelánkamil.pelan@gmail.com26. 03. 2018, 11:52

Vyřezával jsem už před kurzem asi 2 roky jako samouk a chtěl jsem získat ucelenější přehled o technikách, dlátech a podobně. To se mi splnilo měrou vrchovatou :-) Kurs byl skvělý, doufám, že se v budoucnu dostanu i na kurs o portrétech.

[Hodnocení #72]

Ivan Jandaivanjanda@email.cz27. 02. 2018, 23:32

Do kurzu řezbářství jsem šel s obavami,že tam nepatřím.Přístup paní Mezlové k vedení kurzu byl vynikající . Dozvěděl jsem se spoustu informací,dostalo se mi pomoci při mé první řezbářské práci,která se myslím docela povedla.Budu se snažit pokračovat,Děkuji tímto paní Mezlové za její obětaví přístup ke všem účastníkům kurzu.Bylo to perfektní. Díky.

[Hodnocení #71]

Helena a Jirkahuhibubi@gmail.com29. 12. 2017, 11:58

Dobrý den, chtěli bychom tímto poděkovat lektorce paní Mézlové za super kurz řezbářství. Ke keramice jsme tak přidali i řezbářství. I když nás ruce bolely ještě týden po ukončení kurzu, práce se dřevem nás nadchla, teď sháníme dláta a dřevo. Věříme, že každý, kdo absolvuje kurz řezbářství, bude mít stejné pocity a bude ve vyřezávání pokračovat i po kurzu. Ještě jednou děkujeme paní Mézlová. Helena a Jirka

[Hodnocení #70]

Honza Petrášek Jan@petrasek.biz11. 12. 2017, 0:33

Kurz rezbarstvi jsem dnes absolvoval u pani Mezlove. Byl to darek k narozeninan a splneny detsky sen. Moc jsem si to uzil, i kdyz jsem byl rezbarstvim neposkvrnen, dozvedel jsem se spoustu novych veci o technikach, nastrojich a jinem vercajku, o drevinach. Nejdulezitejsi vsak bylo, ze jsem zapomnel na starosti a opravdu jsem se fyzicky i myslenkove venoval svemu projektu. Predavam sve nadseni a urcite doporucuji vyzkouset. A hlavne - jdu shanet dlata.

[Hodnocení #69]

Dalibor Görigd.gorig@seznam.cz3. 12. 2017, 21:15

Řezbařský kurz paní Mézlové je vynikající absolvovat.Získáte zde všechny potřebné informace a zároveň si při vaší dřevořezbě vyzkoušíte jakoukoli potřebnou techniku.Určitě se budu vracet k dalším technologiím a vzkušenostem.

Fórum řezbářů

Zobrazit příspěvky:   1  |   


[Fórum #8]

Magdalena Mézlovámagme.mm@seznam.cz21. 11. 2018, 0:25

Ráda bych upozornila že aktuální videa a fotky z naší nové dílny můžete sledovat na:
https://www.facebook.com/rezbarskekurzy/
https://www.instagram.com/magmeatelier/

[Fórum #7]

Magdalena Mézlovámagme.mm@seznam.cz18. 03. 2016, 12:29

Dobrý den, odkazy na stránky kde se dají dláta Pfeil koupit najdete na našich stránkách v sekci literatura a odkazy.

[Fórum #6]

Pindasekpindasek@seznam.cz7. 02. 2016, 19:38

Dobry den,
Mužete sem hodit odkaz kde koupit dlatka pfeil?
DIKY :)

[Fórum #5]

Magdalena Mézlová magme.mm@seznam.cz17. 12. 2015, 1:33

Dobrý den, doporučuji napustit figurky včelím voskem, nebo lněným olejem, pokud mají zůstat v přírodním materiálu, pokud budete barevně tónovat nebo mořit doporučuji upravit savost např. šelakem a poté barvy zafixovat např. opět voskem. Je spoustu možností a technik, záleží jaká je Vaše představa o závěrečném povrchu.Přeji ať se dílo podaří.
S pozdravem M. Mézlová

[Fórum #4]

Joseftolarjosef@seznam.cz13. 12. 2015, 0:32

Dobrý den,pokouším se vyřezávat figurky z lipového dřeva,mám už jih 25 a nevím čím je mám napustit.Buďte tah hodný a poraďte čím a kde sehnat.Moc děkuji Tolar Josef

[Fórum #3]

Magdalena Mézlovámagme.mm@seznam.cz23. 10. 2013, 0:29

Doporučuji všem služby mé kolegyně řezbářky Lucie, která je ochotná nabrousit Vám jakékoli Vaše řezbářské dláta a řezbářské nožíky.
Cena dle stavu a typu dlát
od 30– 80Kč za ks.
Dodání do cca 7 dnů.
Více informací na pixiefrog@seznam.cz
Tel:731443162
Lucie

[Fórum #2]

Kamila Doktorováschaferlingova@seznam.cz10. 06. 2013, 21:25

Našla jsem soutěž o zrcadlovky Nikon v časopise Respekt. Kdo máte vedle řezbářství koníčka fotografování, podívejte se na www.vyfotdrevo.cz

[Fórum #1]

Magdalena Mézlovámagme.mm@seznam.cz20. 05. 2012, 23:40

Vítám Vás na našich nově zprovozněných stránkách a doufám, že se tu budete cítit příjemně. Zde se můžete pustit do vzájemné diskuze na jakékoli téma o řezbářství. Děkuji za Vaše komentáře, připomínky a dotazy či nabídky. V případě, že se chcete informovat o termínech a naplňěnosti kurzů prosím o osobní kontakt. Ostré dlátko,pevnou ruku, kousek dřeva a spoustu nápadů přeje Magdalena - Vaše lektorka

ODESÍLÁNÍ ZPRÁV

Zde můžete napsat své Hodnocení kurzů (pomůžete udělat si představu těm, kteří o kurzech uvažují)


Nebo se můžete zapojit do Fóra řezbářů (poslat dotaz, nabídnout přebytečný materiál či nástroje, podělit se o  zajímavosti s ostatními apod.)

       opiš písmena a číslice